Gerbalor

при перших симптомах грипу та застуди

гербалор

Краще, ніж лікуватись

Лікарські рослини, які використовуються протягом тисячоліть, дали медицині безліч біологічно активних речовин. Сама природа дарує нам скарб, щоб ми могли в непростих умовах сучасного світу підтримувати організм у здоровому стані. «Гербалор» — європейський бренд із широкою протизастудною лінійкою препаратів, які випускаються із застосуванням новітніх технологій і з чітким контролем кількості природних компонентів, що містяться в них. Це показник високої якості продукції, безпечності препаратів і відповідності європейським стандартам у галузі лікарських засобів.

натуральні складові
Препарати «Гербалор» створюються з урахуванням специфіки різних вікових категорій, тому вони допомагають упоратися з першими симптомами застуди як дітям, так і дорослим. Треба відзначити, що лінійка препаратів «Гербалор» не просто сприяє усуненню симптомів застуди — активні компоненти «Гербалор» підвищують імунітет, а також допомагають швидше відновити організм у період простудних захворювань. Ми піклуємось про здоров’я кожного члена вашої родини, тому створюємо натуральні, безпечні та зручні у використанні препарати.

ВИРОБНИК: POLPHARMA, ПОЛЬША

Наша компанія є найбільшим у Польщі виробником фармацевтичних препаратів, а також лідером на фармацевтичному ринку Польщі. Ми входимо до двадцятки найкращих у світі виробників відтворених лікарських препаратів. Ми забезпечуємо робочими місцями більш як 7000 осіб у Польщі та на міжнародних ринках. Нашій компанії належать 7 заводів у Польщі, Росії та Казахстані, а також 7 науково-дослідних центрів.

ПОНАД 600 ПРЕПАРАТІВ

Портфоліо групи компаній «Польфарма» налічує близько 600 препаратів, а ще 200 зараз розробляються. Ми виробляємо широкий асортимент рецептурних препаратів і фармацевтичної продукції для стаціонарного лікування хворих. Нам належить основна частка забезпечення ключових медичних напрямів у Польщі. Ми спеціалізуємося на фармацевтичних препаратах, які використовуються в кардіології, гастроентерології та неврології. Значна частина нашого портфоліо — це ліки, що відпускаються без рецепта (OTC). Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам дієтичні добавки, медичні прилади, косметичну продукцію та фітопрепарати.

НАШ ДЕВІЗ – ЛЮДИ ДБАЮТЬ ПРО ЛЮДЕЙ

Ми розвиваємо нашу діяльність у напрямі виробництва біотехнологічних препаратів — біоаналогів. Ми також є одним з найбільших у Польщі виробників активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ), які успішно конкурують на розвинених ринках ЄС і США. Ми створюємо препарати найвищої якості та надаємо надійні медичні знання. Наша компанія є однією з найінноваційніших компаній у Польщі згідно з рейтингом, складеним Інститутом економічних наук, який є частиною Польської академії наук. Ми робимо внесок у розвиток науки, санітарну освіту та пропаганду здорового способу життя. Наш девіз: «Люди дбають про людей».