Gerbalor

при перших симптомах грипу та застуди

Корисні статті для здоров'я

major

27.08.2018

Профілактика сезонних захворювань

читати

26.08.2018

Як зміцнити імунітет дитини?

читати

24.08.2018

Причини болю в горлі

Біль у горлі, важкість ковтання, сухість чи подразнення знайомі практично усім, від малого до великого. Зрозуміло, що попередньо випитий холодний напій — далеко не єдина причина виникнення цих перших cимптомів нездужання.

читати

16.08.2018

Лікування болю в горлі

У багатьох джерелах сказано, що біль у горлі лікується за декілька тижнів. Однак сумлінне та постійне дотримання простих методів лікування може пришвидшити одужання: зняти першіння в горлі, спазм, сухість та біль під час ковтання.

читати

08.08.2018

Олія чебрецю

Про чудодійні властивості чебрецю звичайного відомо багато та практично усім. Однак мало хто здогадується, що лікарську силу має не лише листя, але й олія чебрецю.

читати

04.08.2018

Вітамін C

Ще з дитинства ми знаємо про вітамін С (аскорбінову кислоту) та його корисні властивості. На відміну від більшості живих організмів, людський не може самостійно його синтезувати.

читати

03.08.2018

Рутин. Вітамін P

Вітамін Р - життєво необхідний компонент, що відповідає за стан кровоносної системи, має імуностимулюючу дію та дозволяє зберегти молодість та красу завдяки потужному антиоксидантному ефекту.

читати

31.07.2018

Профілактика сезонних захворювань

Кожна зміна пори року — це 35% застудженого населення нашої планети. Після зимової сплячки чи літньої спеки організм людини знову й знову має пристосовуватись до нового клімату. Така сезонна перебудова кожного разу витрачає останні запаси ресурсів, що допомагали нам пережити зиму чи літо. Через це загострюються хронічні, а також виникають сезонні простудні захворювання.

читати